top of page

ÖZEL ÜRETİM PROJELER

1964’ten 2017'e kadar geçen 50 yıllık süre içinde Orhon TORNA sahip olduğu üretim deneyimi, ticari tecrübe ve uzman kadrosunu birleştirerek özel ve eşsiz olarak "makina ve yedek parça" üretiminde sektöründe ilk akla gelen, güvenilen ve aranan bir firma oldu, olmaya devam ediyor.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan yedek parçaların ve makinaların müşteriye özel olarak hazırlanmasında, mevcut makina düzeninden daha yüksek verim alınmasında, üretim maliyetinin düşürülmesi ve karlılığın artırılması noktasında, dayanıklı ve sağlam yedek parça temini ile daha en baştan "satın alırken kazanmak" noktasıyla Orhon TORNA vazgeçilmezliğini ortaya koymuştur.

 

Firmamız torna tezgahları, frezeler, matkaplar ile bunun yanında CNC torna, CNC işleme ve CNC tezgahları ile çeşitli makina yedek parça imalatları, özel imalatlar ve projelere yönelik makina imalatları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretimlerimiz ve çalışma mimarimiz esnek olarak teşkilatlandırılmıştır, Projelerin gerektirdiği doğrultuda müşteri talepleriyle beraber yüksek miktardaki siparişlere cevap verdiği gibi aynı zamanda özel proje geliştirilmesi gereken kapsamlı ve üst düzey siparişleri de karşılamaktadır. Dişli çark ve yedek parça imalatlarında fason işlerde üretimlerimiz arasında yer almaktadır.

  • Satış Üretim Şartları

  • Satış Genel Şartları

  • Satış Sipariş Şartları

  • Satış Şartları

  • Satış Teslimat Şartları

Profesyonel servis hizmetlerimizle tanışın!

bottom of page