top of page

Van De Wiele Yedek Parça ve Teknik Servis Hizmeti


Orhon Torna, Tekstil Sektörü başta olmak üzere; Otomotiv, Gıda ve İnşaat Sektörlerine deneyimli kadrosu ile yarım asırdır hizmet vermekte.
Kendi alanlarında tüm trendlerin belirleyicisi konumunda olan Belçika merkezli Van De Wiele halı ve kadife dokuma makineleri, 1880’li yıllardan beri dünyanın her tarafında dokuma fabrikaları yüksek kalitede en iyi halı ve kadife kumaşını üretebilmektedir. Orhon Torna, tekstil sektörüne hizmet eden Van De Wiele başta olmak üzere dünyaca ünlü markaların Torna - Freze, Makina ve Yedek Parça İmalatlarına yarım asırlık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Orhon Torna, Van De Wiele yedek parça müşterilerine hizmet verirken; makina yedek parçalarının kalitesi, parçaların temini ve kısa teslim süreleri ile her zaman öndedir. Orhon Torna, Van De Wiele Makina Yedek Parçaları Orhon Torna, hayal edilen makinaları gerçeğe dönüştürmek, mevcut makina projelerinizi daha da geliştirmek için Torna - Freze Makina ve Yedek Parça ihtiyaçlarınızda en büyük çözüm ortağınız olma yolunda hızla ilerliyor. Orhon Torna, Van De Wiele Makina Yedek Parçaları:


● Bıçak Bileme Taşı ● Şiş Hareket Dişlisi Takım ● Şanzıman Eksantrik Rulmanı ● Dişli Bağlantı Mili ● Erkek Kafa Mandalı ● Zımpara Dişlisi ● Şanzıman Dişlisi Takım ● Dişi Kafa ● Kavrama Yayı Model 1 ● Kavrama Yayı Model 2 ● Atkı Elması Model 1 ● Atkı Elması Model ● Şanzıman Eksantriği ● Tefe Eksantriği ● Kumaş Bıçağı 0.25 - 0.30 ● Jakar Eksantrik Rulman Mili ● Bıçak İpi Mumlu 5 Mm ● Şiş Yatağı


Orhon Torna, 1964’ten günümüze 50 yıllık süre içinde sahip olduğu üretim deneyimi, ticari tecrübe ve uzman kadrosunu birleştirerek özel ve eşsiz olarak "makina ve yedek parça" üretiminde sektöründe güvenilen ve aranan bir firma oldu, olmaya devam ediyor.


Üretim ve çalışma mimarisini esnek olarak teşkilatlandırmış olan Orhon Torna, projeler ve müşteri talepleri doğrultusunda yüksek miktardaki siparişlere cevap verdiği gibi özel proje geliştirilmesi gereken kapsamlı, üst düzey siparişleri de karşılamaktadır. Ayrıca dişli çark ve yedek parça imalatlarında fason işlerde üretimleri arasında yer almaktadır.


Profesyonel Servis Hizmetleri ile Tanışın


Orhon Torna, başta Van De Wiele makina yedek parçaları olmak üzere satın aldığınız ürün ve hizmetler ile ilgili hem kurulum hem de üretim süreçlerinizde yaşayacağınız olası sorunlarla ilgili çözüm ortaklarına profesyonel hizmet sunmaktadır.


Tüm iletişim kanallarını kullanarak her zaman ulaşılabilir hizmet anlayışı ile hareket eden Orhon Torna, karşılaşacağınız olası sorunlarınızda her daim yanınızdadır.


Orhon Torna, uzman teknik servis kadrosu ile müşterilerinin hem sorunlarının çözümüne hem de üretim süreçlerinin kesintisiz devam etmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir.


Orhon Torna, torna tezgahları, frezeler, matkaplar, CNC torna, CNC işleme ve CNC tezgahları ile çeşitli makina yedek parça imalatları, özel imalatlar ve projelere yönelik makina imalatları ile müşterilerine hem üretim hem de profesyonel teknik destek hizmeti vermeye devam etmektedir.


İyi okumalar…

15 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page